Яка дієта для схуднення? Що робити для схуднення? Чому дієта?

Як схуднути легко і ефективно? Програма для схуднення.

Частина 2

Ефективна програма для схуднення

 1. Якою повинна бути нормальна, а краще – ідеальна вага.
Yaka diyeta dlya skhudnennya

Це для того, щоб знати, на скільки потрібно схуднути. Краща програма для схуднення – це повільне схуднення, не більше 1 кг на тиждень. Так можна розрахувати кількість часу для схуднення. За формулою Брока визначаємо нормальну чи ідеальну вагу, вона враховує вагу, зріст, вік, стать і тип статури.

Або, лише в білизні, подивіться на себе в дзеркало з переду та з боку, станьте звикло, а потім струнко. Зверніть увагу на шию, груди, плечі та живіт. Переважно, чим більший живіт, тим коротша шия. І у Вас з’явиться образ того, що Ви хочете.

Yaka diyeta dlya skhudnennya

Я думаю, що вага це самий незначний показник. Значення має ваше самопочуття та загальний вигляд. Якщо Ви добре себе почуваєте та добре виглядаєте, тоді хіба має значення вага? Одинакових людей не буває. Кожен має свою конституцію, буває різна товщина кістки, різна кількість м’язів, які по різному та в різних місцях розвинуті.

 1. Розраховуємо добову норму калорій. Дієта для схуднення.

Кількість калорій, необхідних на день, підраховуємо за формулою або за допомогою калькулятора. Важливо, що добова норма спожитих калорій повинна бути не менша ніж 1200 ккал на добу, менше небезпечно для здоров’я. Відносно добової норми калорій, дізнаємося кількість білків, жирів і вуглеводів, необхідних для здорового харчування.

Яка дієта для схуднення? Що робити для схуднення? Чому дієта?
Yaka diyeta dlya skhudnennya

Просто для початку зменшіть порцію у два рази.

 1. Складаємо індивідуальну дієту для схуднення та змінюємо спосіб життя.
 2. Починаємо займатися гімнастикою тібетських лам “Око відродження”.

Пузо б’ється об коліна? Це, дівки, усе від ліні 🙂

Безглузді виправдання, які перешкоджають програмі для схуднення.

 • 1. Які ж тоді радості від життя, для чого тоді жити? Перша радість у тому, що Ви здорові! А це означає, що Ви зможете більше зробити доброго тим кого любите.
  Друга у тому, що відкриваються нові горизонти, розширюється коло ваших можливостей у Вас значно більший вибір, що робити, а що ні. Воля!
  По третє Ви станете більш захищеними від багатьох захворювань, краще зможете відреагувати на екстремальну ситуацію.
  Четверта радість від розуміння того, що ваша родина має прекрасний приклад для наслідування.
  Зараз багато хто вчить любити себе. Я думаю, що це приведе до того, що діти будуть кидати своїх хворих батьків, чоловіки лишатимуть жінок з хворими дітьми, а побачити, на приклад, доброго самарянина нам не поталанить. А ми так любимо, коли нам допомагають та розуміють нас.
Yaka diyeta dlya skhudnennya
 • 2. Мені не вистачає часу. Не має 5 хвилин в день? За цей час можна зробити гімнастику тібетських лам “Око відродження”.
 • 3. У мене є діти. Якомога більше гуляйте з вашими дітьми. Це крутий фітнес. А ще пам’ятайте, що діти беруть приклад з Вас на перших етапах життя – Ви хочете мати дитину, яка смокче пиво і курить цигарки?
Yaka diyeta dlya skhudnennya
 • 4. Я хворію або мені боляче. Не можна сперечатися з серйозними захворюваннями – вилікуйте хворобу. Якщо у вас запущений випадок сидячки, то боляче буде 100% і всюди. Буде боляче робити гімнастику, боляче бігати, боляче просто висіти на перекладині. При чому тут спорт, якщо Вам просто сидіти та лежати буває боляче – поперек, шия, ноги. Раджу пройти курс масажу “Коцубан Юмейхо” це найефективніша масажна техніка, з допомогою цього масажу ваше тіло стане більш гнучким та слухняним, зникнуть біль та оніміння.
  А ще я можу порадити Вам подивитися на старших від нас людей – на 10, 20 чи 40 років – немає нічого більш мотивуючого для догляду за своїм тілом. Хто задумався над тим, а що ж потім?
Yaka diyeta dlya skhudnennya
 • 5. Моя сім’я не схвалює цього. Моя дружина не відразу все підтримувала, але мій приклад довів, що я на вірному шляху. Тепер вона читає статті про масаж “Коцубан Юмейхо”, гімнастику “Око відродження” та цікавиться дієтою для схуднення. Ми говоримо про ці речі, займаємося гімнастикою, у нас є своя дієта для схуднення. Робіть родину спортивною. Якщо в минулому Ви – кругленьке сімейство любителів свинячого шашлику, а тут Ви раптово вирішили стати красенем чи красунею, то бажано робити це всією сім’єю.
 • 6. Мені надто дорого ходити у спортзал. Можна просто багато ходити або бігати на свіжому повітрі, і займатися гімнастикою вдома. Так Ви заощадите свій час та кошти.
 • 7. Все занадто важко. Почніть з регулярної прогулянки. В дитинстві вчаться ходити кілька років! Пора повторити цей курс.
 • 8. Я не маю одягу та обладнання. Максимум, що Вам потрібно це килимок для туризму, який знадобиться на пляж та на природу.
 • 9. Я не вмію нічого. Просто вчіться, читайте та дивіться відео на цьому цікавому сайті.
 • 10. Я не такий спритний … Замість вашого бізнес-ланчу сходіть на дійсно ефективний масаж “коцубан Юмейхо”. Для цього нічого не потрібно – спортивні штани, футболка і рушник. Дехто не міг себе змусити, кажучи лише одне – я не гнучкий та мені соромно. Але відвели, і там побачили людей, які не могли з прямими ногами дістати до підлоги, до своїх колін! Туди приходять різні люди, далеко не всі вміють зав’язати себе у вузол. Але дуже швидко все змінюється і через одне-три заняття Ви зможете все виконувати вдома, і дістати підлогу зможете, і поперек не буде боліти. І найголовніше –  після масажу “Коцубан Юмейхо” у Вас повністю зникнуть болі під час занять будь-яким видом спорту та при повсякденних рухах!
 • 11. Я ненавиджу бігати! Не бігайте. Є прогулянки, велосипед, плавання, йога, пілатес, єдиноборства, гойдалка, танці, футбол, походи, баскетбол … Підбирайте собі те, що Вам підходить. А я люблю гімнастику, електроровер, збирати гриби та гірськолижний спуск.

Ти знаєш, що ти — людина?

Симоненко Василь

Ти знаєш, що ти — людина.
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.

Більше тебе не буде.
Завтра на цій землі
Інші ходитимуть люди,
Інші кохатимуть люди —
Добрі, ласкаві й злі.

Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!

Бо ти на землі — людина,
І хочеш того чи ні —
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.

Прошу переглянути відгуки про масаж “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець на цьому сайті, на моїй сторінці у Facebook, або відгуки про мене у Google. Та з допомогою людей, які вже випробували цей масаж на собі, прийняти рішення.

Yaka-diyeta-dlya-skhudnennya

Залишити відповідь