Гімнастика тібетських лам “Око відродження”

Гімнастика тібетських лам “Око відродження”
Робить гімнастику тібетських лам
Гімнастика тібетських лам “Око відродження”
Не робить гімнастику тібетських лам

Гімнастика тібетських лам “Око відродження” це вправи при таких діагнозах, як сколіоз у дітей та дорослих. Вона дійсно дуже ефективна для розтягування усього тіла, а не лише хребта, шиї чи попереку! З її допомогою можливо розтягнути, а значить і вирівняти руки в ліктях та ноги в колінах, кульшових та гомілковоступневих суглобах. Ця гімнастика може вилікувати чи покращити стани, що називаються: остеохондроз (грижа), сколіоз, спондилолістез, сутулість, гіпер. лордоз, гіпер. кіфоз, кульгавість, клешоногість, кривошия, асиметрія обличчя, погана циркуляція крові, та лімфи, оніміння і судоми у кінцівках…!

Та разом з цим гімнастика тібетських лам “Око відродження” має косметологічну дію: покращується стан шкіри всього тіла, шиї, декольте та рук, а не лише шкіра обличчя, бо ця гімнастика розтягує усе ваше тіло (шия стає довша, а талія вужча)! Також волосся стає більш густим та менш сивим. Для найкращого ефекту рекомендую Вам почати з масажу “ Коцубан Юмейхо “. Пропоную ознайомитись з відгуками про цей масаж на цьому сайті, або на моїй сторінці у Facebook. Професійний масажист допоможе Вам стати більш гнучкими та еластичними, дасть поради щодо дієти, яка буде сприяти кращому виконанню гімнастики тібетських лам “Око відродження” та масажу.

Кожен день по розпорядку
Маємо робить зарядку.
Для здоров’я вона – плюс, Намотай собі на вус.

Гімнастика тібетських лам "Око відродження". Як правильно робити?

Зверніть увагу!

(!) – Це знак, яким позначено місце, де треба робити “акцент” (фіксація), це місце де потрібно робити максимальне напруження!

A

гімнастика тібетських лам Око відродження

Стійте прямо. Руки витягнуті горизонтально в сторони на рівні плечей. Обертайтеся навколо осі, яка йде від маківки до точки на підлозі між ступнями, зліва направо (переставляємо ноги, але при цьому не сходимо з місця (тримаємо центр), просто крутіться, як дзига). Дихання вільне.

В

гімнастика тібетських лам Око відродження

Лежачи на спині притискаємо плечі, лікті, долоні і таз до підлоги і не відпускаємо, вдих, міцно притискаємо підборіддя до яремної ямки і піднімаємо прямі ноги вгору не згинаючи коліна. (Одночасно притискаючи плечі, лікті, долоні і таз до підлоги!), Максимальна напруга (!) , потім з видихом повільно опускаємо голову і ноги.

С

гімнастика тібетських лам Око відродження 3

Стаємо на коліна на ширині плечей. Вдих, притискаємо підборіддя до грудини (!), Видих (!) Долоні, як на малюнку, не вдихаючи одночасно тягнемо голову вгору – назад, грудну клітину вперед, а плечі назад і лікоть до ліктя і тільки тепер вдих (!).

D

oko_vozrozhdeniya_chetvyortoe_uprazhnenie 4

Сидячи, ноги на ширині плечей, вдих, з видихом сильно притискаємо підборіддя до грудини і схиляємо (тягнемо) тулуб вперед (!). Потім, не вдихаючи, одночасно; упор на руки, груди вперед, плечі назад, голова вгору – назад (!). Далі, спираючись на ступні, таз вперед і вгору, а руки максимально напружені, і тільки тепер робимо вдих (!).

Е

гімнастика тібетських лам Око відродження 5

З видихом упор на руки, груди вперед,плечі назад голова вгору – назад (коліна не торкаються підлоги) (!), Потім вдихаючи таз вгору (спина рівна, коліна не згинати), тягнемо п’яти до підлоги, максимально випрямляємо руки і спину в плечовому суглобі (малюнок) і тягнемо підборіддя до грудини (!).

Шановний друже!

Не залежно від роду ваших занять, досвіду і знань, уклінно прошу, не критикуйте, будь-ласка, вголос дану Вам гімнастику тібетських лам “Око відродження”, якщо, з різних причин, Ви не змогли займатися нею, дотримуючись “загальних і місцевих вказівок”, особливо якщо і не пробували! Це обов’язково зашкодить оточуючим (вони вірять Вам). І навпаки, особистий приклад принесе користь вашим близьким! Наприклад: діти, батьки, чоловік, дружина! Тоді будемо ж мужніми! І в подібних випадках зупинимося на нескладному: «не знаю». Критику, яка сприятиме кращому розумінню гімнастики тібетських лам “Око відродження” , будуть раді прийняти всі!

Гімнастика тібетських лам "Око відродження". Загальні правила.

 • Перший рік цей посібник тримаємо біля ліжка, на видному місці!
 • Необхідно уважно розглядати кожну деталь малюнку гімнастики тібетських лам “Око відродження” та перечитувати пояснення для вправи! 
 • Займаємося натщесерце, в повній тиші і бажано на самоті!
 • Ми обов’язково будемо уважними, розглядаючи малюнки, читаючи і перечитуючи керівництво після кожної зробленої вправи, щоб не пропустити жодної деталі, тут немає дрібниць!
 • Необхідно ще ввечері планувати ранкову гімнастику тібетських лам “Око відродження”.
 • Я запам’ятав особливості всіх п’яти вправ тільки через два місяці щоденних занять, кожен раз читаючи і вивчаючи малюнки (дуже непросто погодити дихання з непростою технікою 2-ї, 3-ї і 4-ї вправ, якщо прагнеш виконати правильно, тобто з максимальною користю !), а добре все вийшло через півроку щоденних ранкових наполегливих вправ! І тепер, я точно знаю і відчуваю, що хоча би цей час я витратив не даремно! 
 • Виконуємо вправи до відчуття легкого болю в м’язах, які напружуються, або в тих, що розтягуються! А в цьому і є вся суть! 
 • Те, що погано виходить, при помірній завзятості, з часом вийде.
 • Той рух, який Вам не зрозумілий вимагає, щоб його якомога яскравіше уявляли під час виконання всієї вправи, а згодом і це, мій любий друже, у Вас вийде !!!
Моя реальна історія.

У мене були схожі труднощі в 2-ій впр. (Міцно притискаємо підборіддя до грудини і піднімаємо прямі ноги вгору, не згинаючи коліна (одночасно притискаючи плечі, лікті, долоні і таз до підлоги!), Я не міг притиснути плечі. Ось, закривав очі, і яскраво уявляв і намагався виконати все точно, як написано кожен день! А через пару місяців все вийшло. Можете перевірити!

 • У крайній точці кожної вправи максимальна напруга працюючих м’язів, і концентрація думки на відчуттях! Самоконтроль.
 • Може і має настати загострення (біль, дискомфорт і т.п.) в не зовсім здорових тканинах, це для Вас добре, також як при масажі, продовжуйте, треба потерпіти і нагорода за Ваш подвиг прийде!
 • Діти зазвичай самі наслідують своїх батьків. Не забороняйте їм повторювати за Вами, і не будьте до них вимогливі, але до себе, нехай це буде корисною грою для малюка.
 • Вдих максимально глибокий, а видих повний. Дихання носом.

Дана гімнастика тібетських лам “Око відродження” прекрасно доповнює масаж Коцубан юмейхо, і дарує можливість зберегти прекрасну молоду зовнішність і хороший стан здоров’я до глибокої старості !!!

 • Виконуючи вправи краще закривати очі для максимального зосередження вашої думки над кожною деталлю, бо немає дрібниць!
 • Якісно зроблена гімнастика тібетських лам “Око відродження” обов’язково дасть якісний результат!
 • Якість важливіша за кількість, за цим, перші півроку по 3 рази кожну вправу з п’яти. Всі п’ять вправ відразу, можна робити короткі перерви. Додаємо по 2 рази дуже обережно! Перевтома шкідлива, раз! Це найлегший і самий частий спосіб закинути вправлятися, а потім не почати знову, два! Через жадібність багато хто страждає. Краще робіть по 3 рази, але постійно і багато років, відпочиваючи один день на тиждень. І досить. Поспостерігайте за кішками та собаками, вони потягуюся повільно, з максимальним напруженням!
 • Мало хто здатен відразу виконати всі п’ять вправ гімнастики тібетських лам “Око відродження” досконало, у кожного свої труднощі.

Як правильно робити гімнастику тібетських лам "Око відродження". Відеоінструкція.

Прошу переглянути відгуки про масаж “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець на цьому сайті, на моїй сторінці у Facebook, або відгуки про мене у Google. Та з допомогою людей, які вже випробували цей масаж на собі, прийняти рішення.

Цей запис має 2 коментар(-ів)

 1. Найкраща методика

  Дуже дієвий масаж. Результат після першого сеансу. Порівняно з іншими методиками, найкраща. Рекомендую п.Андрія як хорошого фахівця своєї справи.

  1. Андрій Гладкий

   Дякую Вам за відгук, я стараюсь.

Leave a Reply