Народні методи лікування суглобів пальців рук. Чи можна вправляти суглоби на пальцях?

Народні методи лікування суглобів пальців рук та зміщення хребців.Чи можна вправляти?

Народні методи лікування суглобів пальців рук

Народні методи лікування суглобів пальців рук та зміщення хребців Вам відомі. Це компреси, ванночки, настої і обтирання.

Чи можна вправляти пальці рук та зміщення хребців? Пацієнти дуже часто запитують мене: “Чи можна вправляти пальці рук та ніг?”

– Так, вправляти cуглоби пальців рук та ніг можна і треба. По можливості потрібно вправляти всі суглоби та зміщення хребців тіла людини. Наслідком любого заблокованого суглобу є біль, недостатнє живлення тканин та заблокованого суглобу. Також нервової тканини, і звязок, і м’язів, і хрящових тканин, і костей, які знаходяться поблизу. Блок суглобу та зміщення хребців призводять спочатку до болю та гіпертрофії заблокованого суглобу та зміщених хребців, а з часом і до дистрофічних змін хрящових тканин, і костей, що прилягають.

Призначення будь-якого суглобу – це вільний рух! Тому, вправляти cуглоби пальців рук та ніг, чи будь-який інший суглоб, а також зміщення хребців  необхідно. А тремор (трясуться руки) буває через захворювання мозку!

Як вправити диски хребта самостійно?

Як вправити диски хребта самостійно та інші cуглоби? Пропоную Вам вивчити гімнастику тібетських лам “Око відродження”. З її допомогою Ви зможете м’ягко розтягнути зміщенні хребці (шия, грудний відділ, поперек) та інші суглоби. Проте, часто буває так, що самостійно вправити зміщення хребців та інших суглобів не вдається навіть досвідченому спортсмену. В такому випадку необхідно звернутися до фахівця, який добре вміє вправляти зміщення хребців та інші суглоби вашого тіла. А тут я раджу Вам відвідати масаж “Коцубан Юмейхо”. Тому, що це комплесний масаж, який виліковує болі відразу в багатьох місцях і на довго.

Також пропоную Вам почати практикувати голодування. Відмовитись від солі та м’яса. Саме простіше голодувати на воді одну добу на тиждень. Це прекоасний спосіб очищення організму та суглбів.

Отже, народні методи лікування суглобів пальців рук та зміщення хребців будуть краще діяти, якщо Ви будете практикувати гімнастику тібетських лам “Око відродження”, почнете практикувати голодування, відмовитесь від солі та м’яса і також звернетесь до фахівця. На мою думку краще сходити на масаж “Коцубан Юмейхо”.

Прошу переглянути відгуки про масаж “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець на цьому сайті, або на моїй сторінці у Facebook. Та з допомогою людей, які вже випробували цей масаж на собі, прийняти рішення.

Цей запис має 6 коментар(-ів)

  1. Ця замітка справила на моїх рідних сильну дію. Поділюсь беззастережно з колегами

  2. На вашому сайті сконцентровано найкраще з того, що сьогодні я дивився

Залишити відповідь