Остеохондроз. Лікування у містечку Трускавець.

Остеохондроз у містечку Трускавець.

Переважно під словом “остеохондроз”
у містечку Трускавець
 масажисти мають на увазі не всяке 

Yaka diyeta dlya skhudnennya

пошкодження хрящової тканини , а лише хворобу хрящової тканини хребта.

Діагноз остеохондроз у містечку Трускавець це завжди викривлення хребта, защемлення нервових коренців, зміщення хребців та інших суглобів, гіпертонус і біль певних груп м’язів. Також погіршення циркуляції крові і лімфотоку, погіршення діяльності внутрішніх органів і органів внутрішньої секреції, порушення живлення тканин і шкіри. Та ще порушення функції міжхребцевих дисків (особливих хрящових структур, що забезпечують амортизацію, рухливість і гнучкість людського хребта).

Виникнення остеохондрозу у Трускавці.

Всі причини, з яких у людини виникає остеохондроз у містчку Трускавець, знавці виділяють ендогенні (внутрішні) та екзогенні (зовнішні).

Ендогенними причинами вважаються порушення розвитку хребта, що виникли у дитини під час проходження родових шляхів матері, яка страждає на сколіоз, а також вікові зміни хрящової тканини (у людей, що порушують дієту і не бажають займатися гімнастикою) і спадкову схильність до остеохондрозу.

Головною екзогенної причиною фахівці вважають неправильний розподіл навантаження, що припадає на хребет . Саме невірний розподіл стає причиною патологічних змін, що відбуваються з хрящовою тканиною в тих місцях, куди приходиться найбільший надмірний тиск.

Плюс до всього, причинами розвитку остеохондрозу у містечку Трускавець є травми хребта чи кінцівок, різноманітні інфекції, вживання алкоголю, застуди, сутулість і неправильна постава, “накачування” м’язів живота та грудних м’язів, слабкість м’язів спини і сколіоз – бокове (S-подібне) викривлення хребта. Крім того, негативні наслідки для хребта може мати піднімання вантажів або тривале перебування в незручній або неприродній позі.

Остеохондроз Трускавець лікування.

Остеохондроз заставляє страждати не тільки людей розумової праці і тих, хто не слідкує за своєю поставою. Ця хвороба мучить навіть тих, хто нормально підготовлений фізично. Приміром, вантажники, водії і професійні спортсмени.

 

При остеохондрозі у містечку Трускавець.

Коли людина піднімає тяжкості, стрибає або падає, часто сидить в незручній позі і так далі, міжхребцеві диски отримують мікротравми. Якщо такі травми трапляються часто, то з часом диски втрачають еластичність, і гіпертрофується весь сегмент відповідного хребця, а заразом зменшується і відстань між хребцями. В результаті стається защемлення нервових корінців, що відходять від спинного мозку, між зміщеними хребцями. Защемлення нервових корінців викликає біль у спині. У той же час, в тому самому місці, де опинився защемлений нервово-судинний пучок, утворюється набряк. В результаті навантаження на той самий пучок зростає біль у цьому сегменті, з’являється та посилюється оніміння, судоми і різноманітні больові відчуття в ногах, руках, пальцях, спині , шиї, попереку, плечах і т. д ..

Коли почалася руйнація міжхребцевого диска, він перестає виконувати роль аммортизатора, отримуючи все нові травми. Згодом хребет людини позбувається своєї природної гнучкості.

Симптоми остеохондрозу.

Головний симптом остеохондрозу – біль у спині. Залежно від того, в якому саме сегменті відбулося защемлеення нервового корінця, відчувається біль та обмеження руху в тих м’язах і суглобах, які іннервуються защемленим нервовим корінцем. Може боліти не тільки спина, поперек і шия, а й рука, нога, голова чи серце. Іноді остеохондроз віддає болем навіть у грудну клітину. Людина може вирішити, що щось не те відбувається з серцем, а у дійсності це остеохондроз перетиснув один із нервів. Крім болю, людина нерідко відчуває оніміння і перенапруження м’язів. Головний біль, нудота, блювота, шум у вухах, запаморочення, порушення зору, навіть надмірне випадання волосся. Також випадки непритомності можуть говорити про те, що здавлені судини, які несуть кров до головного мозку та інших тканин.

Лікування остеохондрозу і хребта у Трускавці.

Приготуйтеся виділити на лікування остеохондрозу і хребта трохи часу, і приїхати на два-три тижні в прекрасне курортне місто Трускавець, в передгір’ях Карпат, що дарує цілющу “Нафтусю”. Крім того, Вам знадобиться ваша завзятість.

Лікують хребет і  остеохондроз медикаментами, витягуванням, масажем, лікувальною гімнастикою, голкорефлексотерапією і мануальною терапією – часто лише вона показує високу ефективність. Особливу увагу варто звернути на найефективніший метод лікування хребта і остеохондрозу масаж “Коцубан юмейхо”, автором якого є Масаюки Саенджі.

Народна медицина пропонує лікувати остеохондроз бджолиною отрутою, банковим масажем і багато іншого.

Профілактика остеохондрозу

Звичайні рекомендації профільних лікарів і масажистів у Трускавці в цілях профілактики захворювань хребта: радикуліту, сколіозу та остеохондрозу:

  • вчасно корегувати виникаючі викривлення хребта, а також розлад постави. Особливо варто звертати на це увагу батькам.
  • регулярно займатися гімнастикою, краща від тібетських лам “Око відродження”. Завдяки цій гімнастиці формується так званий м’язовий корсет, вона розтягує шию, поперек, хребет, звязки та м’язи. “Око відродження” дійсно ефективно подбає про вашу поставу, а не плавання, різноманітні стояння під деревом і сидіння з прямою спиною. Крім того, власні м’язи оберігатимуть хребет навіть тоді, коли Ви про нього забуваєте.
  • намагайтеся правильно харчуватися, дотримуватися дієти і постів, особливо уникайте алкоголю. Слідкуйте за наявністю в вашому раціоні продуктів з вітамінами, кальцєм і магнієм (вони присутні в рибі та інших морепродуктах, шпинаті, капусті, горіхах, насінні, бобах, горосі, парному молоці).
  • запобігайте надмірній вазі. Зайва вага – надмірне навантаження на ваш хребет. Як схуднути читайте за посиланням.
  • піднімаючи тяжкості, максимально рівномірно розподіляйте навантаження на обидві руки. По можливості, користуйтеся рюкзаками, а не сумками. Якщо потрібно підняти щось важке – зафіксуйте спину прямо, стягніть поперек ременем і спирайтеся на ноги, а не на хребет, наслідуйте штангистам.

Прошу переглянути відгуки про масаж “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець на цьому сайті, або на моїй сторінці у Facebook. Та з допомогою людей, які вже випробували цей масаж на собі, прийняти рішення.

Залишити відповідь