Що таке терапія та масаж Коцубан Юмейхо? Масаюкі Сайонджі. Історія розвитку Коцубан Юмейхо терапії.

Що таке терапія та масаж Коцубан Юмейхо?

Коцубан Юмейхо терапія

Коцубан Юмейхо – це масаж в який входить акупрессура, шиацу та гіподінамічна корекція суглобів одночасно, він усуває багато захворювань. Масаж Коцубан Юмейхо був створений в 1978 році професором Масаюки SAIONJI, японським лікарем – есперантистом.

У 1975 році він зустрівся з Шуічі Воно, майстром техніки Seita, заснованої на відновленні рівноваги тіла. Після вивчення декількох стародавніх методів Японії і Китаю, серед яких Анмой, Шиацу, Seita і Хо, Сайонжі вибрав найбільш ефективні методи і створив нове мистецтво.

Юмейхо масаж складається з більш ніж 100 основних прийомів, акупрессури, шиацу та вправляння не лише хребців, а й суглобів рук та ніг. При допомозі цієї масажної техніки вправляються суглоби хребта (шиї, грудного відділу та попереку), тазу (крижовоклубовий суглоб, лобковий симфіз), суглоби рук (пальці, запястя, лікті та плечі), суглоби ніг (пальці, гомілковоступневі, коліна та кульшові), ребра та череп. Багато пацієнтів, які були відкинуті лікарями, придбали впевненість в можливості лікування захворювань. Після курсу лікування Юмейхо-терапії, знову знаходять здоров’я і повертаються до нормального життя.

Повна назва цього мистецтва KOTSUBAN Юмейхо (Масажна техніка, відновлює баланс і здоров’я, використовуючи корекцію кісток тазу).

Коцубан Юмейхо – історія та розвиток техніки масажу

Сайонжі Масаюки 18.11.1943 – 28.02.2005
Засновник Юмейхо терапії – Оцуки Масаюки більш відомий під псевдонімом SAIONJI (САЙОНЖІ). Масаюки народився 18 листопада 1943 року в Токіо – Японія.
У своїй ранні роки життя, хоча і був захоплений східною традиційною медициною, але за наполяганням батька вступив до Університету Міністерства торгівлі «Мейдзі» у Токіо. Студентом його більше цікавили дослідження китайської мови і каліграфії, ніж принципи і правила торгівлі.
Надалі, з часом, він відмовиться від навчання в університеті для вдосконалення в китайській каліграфії. Протягом трьох років він був інструктором китайської каліграфії. Він часто відвідує Китай, щоб поліпшити свою техніку. Там, вивчаючи каліграфію древніх книг, стикається з писаннями по китайській традиційній медицині. Теоретичні засади, філософія і, особливо, ручні терапевтичні процедури, представлені в цих роботах зачарували його, і тому Сайонжі вирішує більш глибоко вивчити їх.
У 1975 році він зустрічає Шуічі Воно Hidekazu – відомого майстра Сіетай- Хо, це методика, що заснована на зціленні людини шляхом відновлення фізіології балансу, починаючи з постурального регулювання, застосовуючи деякі процедури міо-суглобової функціональної корекції, акупрессури, шиацу, масажу і суглобові маніпуляції. Майстер Шуічі Воно Hidekazu створив свою терапевтичну систему, грунтуючись на довгому вивченні реабілітаційного методу Чжен Ті Фа, застосовуваного в буддійських монастирях в Китаї (в тому числі знаменитому монастирі Шао Лінь).
6 років Сайонжі вивчає різні східні традиційні реабілітаційні методики, особливо китайські і японські (Туй-на, Чженг Ті Фа, Ан-Ма, Шиацу, До Ін, Сіетай-Хо та ін.).
У 1980 році він відкриває особистий кабінет у Токіо. У тому ж році починає вивчати есперанто який буде використовувати пізніше для просування свого власного терапевтичного методу в світі.
У 1981 році завершує дослідження, які почав в Національній японській школі шиацу і традиційної східної терапії (Nihon – SHIATSU SENMON GAKKO);
Крім того, в 1981 році він створює інноваційну терапевтичну систему, спочатку вона називається “Божественний (або Монастирський) масаж”, а потім “Корекція кісток тазу і прессопунктурна терапія” або “Юмейхо терапія”.
У 1982 році він засновує, разом з групою однодумців організацію під назвою “Ліга Узагальнення всього людства терапією, що коректує таз, через масаж і акупрессуру”, а потім в тому ж році, він створює “AKAHIGE” – фонд, президентом якого він був до 2005 року . Мета цього фонду в тому, щоб поширювати Юмейхо терапію в усьому світі.
У 1983 році він ліцензується як Майстер Шиацу масажу і точкової терапії. Ліцензії розглядаються в рамках Експертизи Фонду східних методів терапії і досліджень. Тільки установа, яка отримала акредитацію в Міністерстві охорони здоров’я Японії може отримувати таку назву. Таким чином Сайонжі був офіційно акредитований в якості японського майстра мануальної терапії.
У 1987 році він заснував “Міжнародний Інститут прикладної профілактичної медицини в Токіо”, директором якого був до смерті в 2005 році.
Починаючи з 1989 року в різних країнах по всьому світу демонструє Юмейхо терапію. Такі візити організовуються в основному групами і організаціями есперантистів.
У 1990 році Сайонжі запрошений викладати Юмейхо терапію в Центральному госпіталі Військової авіації в Москві. Так починається співпраця, яка триватиме понад 10 років. У співпраці з цією установою, були проведені численні наукові дослідження і випробування Юмейхо терапії і була доведена велика лікувальна і профілактична ефективність методу.
У 1992 році він запрошений в якості “вчителя високої кваліфікації” в традиційній медицині і фармакології університету в місті Яоцзуо, провінція Хунань – Китай.
У 1994 році традиційний науково-дослідний інститут медицини Російського Міністерства охорони здоров’я присуджує йому почесне звання доктора народної медицини.
У 1995 році в Москві, він успішно представляє Юмейхо терапію Науковій раді Міжнародної академії наук на здобуття звання Кандидат медичних наук.
У тому ж 1995, році, Міжнародна академія наук в Сан-Марино дає йому звання доктора традиційних медичних наук.
У період між 1990 і 1995 роках він часто буває в Москві, в науково-дослідному центрі Центрального військового госпіталю військово-повітряних сил, де він навчає більш ніж 130 військових лікарів Юмейхо терапії. Тестування терапії в основному на пілотах і космонавтах, рекомендувалося і застосовувалося як для запобігання виникнення професійних захворювань (характерних для них), а також для їх лікування на ранніх стадіях.

У період між 1989 і 2004 року він буває в більш ніж 40 країнах, з метою популяризації Юмейхо терапії і для навчання фахівців за межами Японії.
До 2004 року Юмейхо терапія була широко поширена в 73 країнах, у багатьох з них створюються лікувальні та навчальні центри.
У 1993 році він вперше відвідує Румунію (Тімішоара), з нагоди видання книги “чудо XX століття”. Есперанто-румунський переклад книги зробила пані проф Родіка Попа і пані доктор Флоріка Попа.
28 лютого 2005 року доктор SAIONJI Масаюки, засновник Юмейхо терапії та директор Міжнародного інституту профілактичної медицини в Токіо, пішов назавжди в результаті нещасного випадку.

Видавнича діяльність:
У 1987 році в Японії, він публікує свою першу книгу (під назвою “Юмейхо – швидке лікування різних захворювань”), в якій доктор SAIONJI Масаюки представляє свої власні теоретичні концепції причин патології і терапевтичні методи.
Між 1987 – 1991 він пише і публікує, в Китаї і в Японії, 7 робіт про своє керівництво по “Юмейхо” терапії.
Книги “Швидке зцілення через терапії Юмейхо” і “Як запобігти раптову смерть” стали бестселерами.
Між 1987 і 2004 році він публікує безліч статей та інтерв’ю в газетах і журналах, таких як: “Japan Time” – 1989, “Паспорт в новий світ” – 1994 “LA REVUO Орієнта” – 1996, і інші.
У 1989 році він перекладає і видає перший випуск есперанто – книгу під назвою “Юмейхо”. У період між 1991 і 2004 книга “Юмейхо терапія” переведена на 26 мов і надрукована в більш ніж 20 країнах.

За матеріалами наданими Сорін Іга (Румунія).

Масаж Коцубан Юмейхо в Україні.

В Україні, курортному місті Трускавець, Львівської області, теж володіють цією ефективною технікою масажу. Якщо Ви маєте проблеми зі спиною, суглобами, Вас турбують постійні головні болі та погане самопочуття – не гайте часу та звертайтесь.

Наша адреса:

Україна, 82200,  Львівська область,

м. Трускавець,  вул. Героїв УПА 2,

салон краси “Чародійка”,

поверх 3, направо

(067)712 60 29 – Андрій Гладкий

Прошу переглянути відгуки про масаж “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець на цьому сайті, на моїй сторінці у Facebook, або відгуки про мене у Google. Та з допомогою людей, які вже випробували цей масаж на собі, прийняти рішення.

Leave a Reply