Масаж Трускавець

У курортному містечку Трускавець масаж «Коцубан Юмейхо» — це ефективне лікування сколіозу та остеохондрозу.

тайський масаж Трускавець
тайський масаж Трускавець сколіоз

Таємниця результату - 90-95% ефективності - масажу Коцубан Юмейхо. Не путайте, це не тайський масаж у містечку Трускавець. Таємниця масажу Коцубан Юмейхо полягає у любові до професії масажист, бажанні допомогти Людині, милосерді та порядності!

Тайський масаж Трускавець.

Тайський масаж Трускавець? Та ні, я, Андрій Гладкий, є майстром масажної техніки “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець!

Якось я відвідував дуже якісний тайський масаж у Трускавці, який мені робила справжній майстер з Тайланду. Це була дуже мила пані, її масажний кабінет знаходився у санаторію “Кришталевий Палац”. Вона фахівець високого рівня.

Це був 2004 рік. Я хотів порівняти масаж “Коцубан Юмейхо” і тайський масаж у нашому прекрасному містечку Трускавець.

В результаті я залишився дуже задоволений, адже тайський масаж у Трускавці по ефективності значно поступається японському.

Тайський масаж Трускавець

Тайський-масаж-Трускавець

Масаж Юмейхо Трускавець

Тайський-масаж-Трускавець-юмейхо

Масажист у Трускавці.

Я масажист у Трускавці, Андрій Гладкий, з волі Господа нашого, успішно володію методою масажу “Коцубан Юмейхо” з 2003 року,  дякуючи Чумакову Віктору Васильовичу (академік РАПН, д.м.н., професор вертебролог). Він відпочивав у Трускавці 1999 року. Я тоді займався класичним масажем і мав радість робити класичний масаж Віктору Васильовичу. Він оздоровлювався у Трускавці сім років поспіль по 21 дню. Талановитий вчитель пояснював, а масажист Андрій наполегливо вчився на ньому, рідних і друзях. Через чотири роки я повністю покинув класичний масаж, бо лікувальна дія масажу “Коцубан Юмейхо” значно перевищує навіть тайський масаж у містечку Трускавець.

Чи тайський масаж у містечку Трускавець досягне подібного результату за 10 сеансів?

У 2005-му році я провів курс з 10-ти масажів своєму сину, йому тоді було 3,5 роки. До масажу “Коцубан Юмейхо” він мав сколіоз, Х-подібні ноги, кульгав, була значна асиметрія обличчя та зуби росли нерівномірно (одна сторона випереджала іншу). Після короткого курсу масажу “Коцубан Юмейхо” з 10-ти сеансів у мого синочка вирівнялось обличчя, хребет, ноги та хода, а з часом і зуби. У три роки зуби ростуть досить швидко. Дружина, бабуся та інші цього не помічали, а я не лише помітив, але і позбавив свого синочка від таких неприємностей тоді, великих проблем зі здоров’ям у юнацтві та дорослому віці! Чи тайський масаж у містечку Трускавець досягне подібного результату за 10 сеансів?

Чи тайський масаж у містечку Трускавець досягне подібного результату за 1 сеанс?

Також, один з перших цікавих випадків на початку моєї масажної практики. Це був хлопчик 6-ти років Євген, мав трішки зайвої ваги. Я звернув увагу його матері на те, що він ходив як ведмедик, перевалюючись з боку на бік. Вже після першого сеансу масажу “Коцубан Юмейхо” Євгенові стало значно краще. 

Наступного року я був приємно вражений! Євген схуд, виріс на цілу голову, а на запитання:

– Чи пам’ятаєш як ти ходив? – запитав я його.
– Так, я не розумів, чому не можу бігати так як інші хлопчики, – відповів Євген.
– А зараз?
– Зараз я ходжу на футбол! – було чути гордість в його голосі. Я людина чуйна, і в мене накотилась сльоза.

Прошу переглянути відгуки про масаж “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець на цьому сайті, на моїй сторінці у Facebook, або відгуки про мене у Google. Та з допомогою людей, які вже випробували цей масаж на собі, прийняти рішення.

Тайський масаж Трускавець чи Юмейхо?

Масаж “Коцубан Юмейхо” і тайський  масаж у Трускавці трішки подібні. Але тайський не застосовує гіподинамічну корекцію (вправляння), а 80% лікувальної дії процедури залежить іменно від вдало проведеного вправляння! Тайський масаж і Ю-МЕЙ-ХО подібні розминанням та розтягуванням. Різниця між тайським масажем у Трускавці та Ю-МЕЙ-ХО це гіподинамічна корекція ( вправляння )! 

Якщо Вас турбує біль спини, шиї, попереку, судоми чи оніміння, остеохондроз та сколіоз у Трускавці, тоді  дійсно ефективний масаж – Коцубан Юмейхо – це оптимальне вирішення ваших проблем!

Залишити відповідь