Масаж Трускавець

У курортному містечку Трускавець масаж «Коцубан Юмейхо» — це ефективне лікування сколіозу та остеохондрозу.

тайський масаж Трускавець
тайський масаж Трускавець сколіоз

Таємниця результату (90-95% ефективності) масажу Коцубан Юмейхо, не путайте, це не тайський масаж Трускавець, полягає у любові до професії Масажист, бажанні допомогти Людині, милосерді та порядності!

Тайський масаж Трускавець.

Тайський масаж Трускавець? Та ні, я, Андрій Гладкий, є майстром масажної техніки “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець!

Якось я відвідував дуже якісний тайський масаж у Трускавці, який мені робила справжній майстер з Тайланду. Це була дуже мила пані, її масажний кабінет знаходився у санаторію “Кришталевий Палац”. Вона фахівець високого рівня.

Це був 2004 рік на Михайла. В мене була потреба порівняти масаж “Коцубан Юмейхо” і тайський масаж у нашому прекрасному містечку Трускавець. 

В результаті я залишився дуже задоволений, адже тайський масаж у Трускавці по ефективності  значно уступає японському.

Тайський масаж Трускавець

Тайський-масаж-Трускавець

Масаж Юмейхо Трускавець

Тайський-масаж-Трускавець-юмейхо

Масажист у Трускавці.

Я масажист у Трускавці, Андрій Гладкий, з волі Господа нашого, успішно володію методою масажу “Коцубан Юмейхо” з 2003 року,  дякуючи Чумакову Віктору Васильовичу (академік РАПН, д.м.н., професор вертебролог). Він відпочивав у Трускавці 1999 року. Я тоді займався класичним масажем і мав радість робити класичний масаж Віктору Васильовичу. Він оздоровлювався у Трускавці сім років поспіль по 21 дню. Талановитий вчитель пояснював, а масажист Андрій наполегливо вчився на ньому, рідних і друзях. Через 4 роки я повністю покинув класичний масаж, бо лікувальна дія масажу “Коцубан Юмейхо” значно перевищує навіть тайський масаж у містечку Трускавець.

Чи тайський масаж у містечку Трускавець досягне подібного результату за 10 сеансів?

У 2005-му році я провів курс з 10-ти масажів своєму сину, йому тоді було 3,5 років. До масажу “Коцубан Юмейхо” він мав сколіоз, Х-подібні ноги, прихрамував, була значна асиметрія обличчя та зуби росли нерівномірно (одна сторона випереджала іншу). Після короткого курсу масажу “Коцубан Юмейхо” з 10-ти сеансів, у мого синочка вирівнялись обличчя, хребет, ноги та хода, а зуби з коротким часом. У 3 роки зуби ростуть досить швидко.  Дружина, бабуся та інші цього не помічали, а я не лише помітив, але і позбавив свого синочка від таких неприємностей тоді, великих проблем зі здоров’ям у юнацтві та дорослому віці! Чи тайський масаж у містечку Трускавець досягне подібного результату за 10 сеансів?

Чи тайський масаж у містечку Трускавець досягне подібного результату за 1 сеанс?

Також, один з перших цікавих випадків на початку моєї масажної практики. Це був хлопчик 6-ти років Євген, мав трішки зайвої ваги. Я звернув увагу його матері на те, що він ходив як ведмедик, перевалюючись з боку на бік. Вже після першого сеансу масажу “Коцубан Юмейхо” Євгенові стало значно краще. 

Наступного року я був приємно вражений! Євген схуд, виріс на цілу голову, а на запитання:

– “Чи пам’ятаєш як ти ходив?”

-“Так, я не розумів, чому не можу бігати так як інші хлопчики”

-“А зараз”

-“А зараз я ходжу на гурток з футболу”

Було чути гордість в його голосі. Я людина чуйна і в мене накотилась сльоза.

Прошу переглянути відгуки про масаж “Коцубан Юмейхо” у курортному містечку Трускавець на цьому сайті, на моїй сторінці у Facebook, або відгуки про мене у Google. Та з допомогою людей, які вже випробували цей масаж на собі, прийняти рішення.

Тайський масаж Трускавець чи Юмейхо?

Масаж “Коцубан Юмейхо” і тайський  масаж у Трускавці трішки подібні. Але тайський не застосовує гіподинамічну корекцію (вправляння), а 80% лікувальної дії процедури залежить іменно від вдало проведеного вправляння! Тайський масаж і Ю-МЕЙ-ХО подібні розминанням та розтягуванням. Різниця між тайським масажем у Трускавці та Ю-МЕЙ-ХО це гіподинамічна корекція ( вправляння )! 

Якщо Вас турбує біль спини, шиї, попереку, судоми чи оніміння, остеохондроз та сколіоз у Трускавці, тоді  дійсно ефективний масаж – Коцубан Юмейхо – це оптимальне вирішення ваших проблем!

Leave a Reply